meist

Meist

kes me oleme

Mis on hõum

Hõum Kinnisvarabüroo – Teie Usaldusväärne Kinnisvarapartner

Tere tulemast Hõum Kinnisvarabüroosse! Oleme Teie usaldusväärne partner kinnisvaraalases teekonnas, olles pühendunud sellele, et muuta kinnisvara ostmine ja müümine lihtsaks ja meeldivaks kogemuseks. Meie ettevõte on pühendunud klientide vajaduste mõistmisele ja nende eesmärkide saavutamisele kinnisvara valdkonnas.

Meie teenused:

Kinnisvara Vahendus: Hõum Kinnisvarabüroo pakub laia valikut kinnisvara vahendusteenuseid nii kinnisvara ostjatele kui ka müüjatele. Meie kogenud meeskond teeb tihedat koostööd klientidega, et mõista nende soove ja vajadusi ning leida sobivad kinnisvara lahendused.

Professionaalne Nõustamine: Meie eksperdid on alati valmis pakkuma asjatundlikku nõu ja juhiseid kinnisvaraga seotud küsimustes. Olgu tegemist esmakordselt kinnisvara soetamisega, investeeringuportfelli haldamisega või olemasoleva kinnisvara müümisega – meie meeskond on siin, et aidata.

Kliendikeskne Lähenemine: Meie klientide rahulolu on meie peamine prioriteet. Oleme pühendunud klientide vajaduste mõistmisele ja nende eesmärkide saavutamisele kinnisvara valdkonnas. Iga kliendi jaoks loome personaalse lähenemise, et tagada nende rahulolu ja edukad tehingud.

Hõum Kinnisvarabüroo meeskond koosneb kogenud ja professionaalsetest kinnisvaraekspertidest, kes on kursis kohalike turutingimustega ning omavad laialdast teadmist kinnisvara valdkonnas. Meie eesmärk on teha kinnisvaraga seotud tehingud lihtsaks, läbipaistvaks ja edukaks.

Kui olete huvitatud kinnisvara ostmisest, müümisest, hindamisest või vajate professionaalset nõu, siis võtke meiega ühendust. Hõum Kinnisvarabüroo on siin, et olla Teie usaldusväärne partner ja aidata Teil saavutada oma kinnisvaraeesmärgid.

HÕUM – see on tunne, et oled jõudnud koju kus Sind  võetakse soojalt vastu, antakse alati kõige paremat nõu ja teadmine, et oled alati oodatud!

toetame noortesporti

Hõum Kinnisvarabüroo soovib sel aastal toetada noortesporti, et lastel tekiks juurde võimalusi areneda oma valitud sprodialal. Füüsiline areng noores eas paneb aluse tervislikele eluviisidele ning edasistele väärtushinnangutele.

Igalt müügitehingult makstavast vahendustasust anname me kindla protsendi noortespordi arendamiseks.

meie missioon

Hõum Kinnisvarabüroo missiooniks on pakkuda klientidele kinnisvara valdkonnas usaldusväärset, professionaalset ja kliendikeskset teenust. Meie eesmärk on aidata klientidel saavutada nende kinnisvaraeesmärgid ning muuta kinnisvaratehingud lihtsaks, läbipaistvaks ja edukaks. Oleme pühendunud kvaliteedi, aususe ja professionaalsuse põhimõtetele ning panustame oma teadmistesse ja kogemustesse, et olla klientidele usaldusväärseks partneriks nende kinnisvara teekonnal. Meie missioon on luua pikaajalised suhted klientidega, tuginedes vastastikusele usaldusele ja edukatele tehingutele.